Wielkość / objętość towaru
Kolor główny
Gwint
Czy towar posiada termos

Kosmetyczne butelki dwuściankowe z tworzywa z pompką

Nie od dziś wiadomo, że opakowanie jest równie ważne jak zawartość. Stwierdzenie to w szczególny sposób odnosi się do kosmetyków i perfum. Butelki i flakoniki powinny nienagannie się prezentować, a także zachwycać pod względem wizualnym. Opakowanie stanowi wizytówkę danej firmy, jest zapowiedzią jakości, jaką znaleźć można w jego środku. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkową ofertę - do wyboru najróżniejsze butelki do produktów kosmetycznych, które pięknie wyglądają, a jednocześnie zapewniają trwałość i szczelność.

Nasz sklep online umożliwia zakup butelki z tworzywa sztucznego w różnych kształtach i kolorach. Popularnością cieszą się dwuściankowe butelki kosmetyczne, które cechują się wyjątkową trwałością. Są także szczelne, dzięki czemu zawartość jest skutecznie chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych. Oferujemy również bardzo funkcjonalne butelki z pompką, które zapewniają wygodę aplikacji kosmetyku. Wielu klientów ceni sobie ekonomię tego typu opakowania. Dzięki specjalnej pompce, mają oni gwarancję, że wykorzystają kosmetyk w 100 procentach.

Jako dystrybutor butelek dla kosmetyków dbamy o najwyższą jakość wykonania. Wszystkie nasze butelki są wykonane niezwykle solidnie, co sprawia, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także nie ulegają odkształceniom. Dzięki temu kosmetyki sprzedawane mogą być online, gdyż bez problemu przesłać można je pocztą. Z kolei zakrętki i nasadki zapewniają szczelność. Aplikacja kremów i perfum jest niezwykle prosta i wygodna, mechanizm pompki działa lekko i bez zarzutu.

Oprócz wysokiej funkcjonalności, nasze butelki prezentują się niezwykle elegancko. Do wyboru butelki przezroczyste, jak i w najróżniejszych kolorach. Również ich kształt jest niezwykle ciekawy: oferujemy butelki kwadratowe, stożkowe, okrągłe. Niezależnie od designu, wszystkie przykuwają wzrok. Bez problemu dobrać można buteleczkę do danego preparatu, tak aby zapewnić wysoką funkcjonalność oraz stworzyć kosmetyk, który będzie nienagannie prezentować się na półce. Butelki sprzedajmy na zamówienie w detalu, jak również w bardzo dużych ilościach. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które chciałaby zakupić opakowania dla kosmetyków świetnej jakości.

na stronę