+48 22 855 75 99 Zadzwoń
Filtrowanie

Pompki zaciskowe:

Pompki zaciskowe i atomizery

Atomizery i pompki zaciskowe to jedne z tych akcesoriów, które bardzo często wykorzystywane są w przemyśle kosmetycznym, stanowiąc tym samym uzupełnienie różnego rodzaju opakowań. Wspomniane elementy należy dopasować nie tylko do parametrów związanych ze średnicą szyjki butelki, ale także do rodzaju i konsystencji aplikowanego produktu. Dzięki nim jesteśmy w stanie zachować świeżość kosmetyków, a także i zadbać o ich wygodną aplikację.

Jest 1 produkt.

Układ:
Strona: 1 z 1
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kod: 999-AP03z1w2-302/407-0,06-B0-15-707-#
Atomizer zaciskowy fi 20 mm, srebrny, aluminium

Kod: 999-AP03z1w2-302/407-0,06-B0-15-707-#

Produkt dostępny na zamówienie

Niedostępny w stałej ofercie magazynowej

  • Zapytania

Atomizer jest specjalną końcówką, dzięki której możliwe jest równomierne rozpylenie drobinek cieczy powietrzu. Ten element odpowiedzialny jest za zamianę substancji ciekłej w aerozol. W ten sposób w zależności od zapakowanego produktu, możemy go nanosić w optymalnej formie na skórę lub włosy. Ze względu na ich duża funkcjonalność oraz szerokie zastosowanie, bardzo chętnie wykorzystywane są w wielu innych branżach do rozpylania różnych substancji w postaci m.in. olejków zapachowych do pomieszczeń. Atomizery zapewniają hermetyczne zamknięcie, dzięki czemu mamy gwarancję tego, że umieszczony produkt w opakowaniu zakończonym atomizerem ani nie wycieknie, ani też nie przedostaną się do niego żadne zanieczyszczenia, bakterie, czy też powietrze, które w przypadku perfum może doprowadzić do utraty ich zapachu i intensywności.

Atomizery ze względu na swoją eksploatację, są końcówkami wykonywanymi z solidnych i trwałych materiałów. Z kolei zastosowany w nich mechanizm działa lekko, co gwarantuje wygodę podczas użytkowania. Dodatkowo występują one w dowolnej kolorystyce, dzięki czemu można je dostosować do konkretnych oczekiwań.

Wykorzystując tego typu końcówkę w przypadku takich produktów jak różnego rodzaju kremy lub emulsje, podczas ich aplikacji nie dochodzi do styczności z dłońmi człowieka, dzięki czemu nie przedostają się szkodliwe bakterie do kosmetyku. Opakowania wyposażone w atomizery zaciskowe uważane są za jedne z najbardziej higienicznych, ekologicznych i wygodnych w użytkowaniu. W ich przypadku nie zachodzi konieczność rozcinania opakowania w celu optymalnego wykorzystania umieszczonego w nim produktu. Wydajna praca końcówki gwarantuje jego całkowite wykorzystanie.

Atomizery samozaciskowe z powodzeniem można wykorzystywać także w przypadku farmaceutyków, gdzie to doskonale sprawdzają się m.in. przy środkach antybakteryjnych. Pozwalają one na odmierzanie konkretnej porcji cieczy/substancji, co daje możliwość zastosowania jej w optymalnej ilości. Dzięki temu produkt wystarcza na dłużej, a jego używanie jest tańsze.