Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Butelki i opakowania airless z pompką

Rosnąca świadomość konsumentów na temat szkodliwości plastikowych opakowań sprawia, że ci coraz chętniej sięgają po opakowania, które są nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim bardziej higieniczne i ekologiczne, do jakich należą próżniowe butelki. Prawdziwym hitem z tej kategorii opakowań są butelki typu airless.

Opakowanie airless to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania konsumentów. Kosmetyki ulokowane w takowym opakowaniu są zabezpieczone przed rozwojem mikroorganizmów oraz utlenianiem składników. Jest to możliwe dzięki umieszczeniu kosmetyku w cylindrze butelki, do której nie dostaje się powietrze. Dodatkowo, korzystając z butelki airless z pompką, znajdująca się w niej emulsja nie ma styczności z dłońmi człowieka, co zabezpiecza przed dostaniem się szkodliwych bakterii do kosmetyku. Opakowania tego typu to nie tylko walory higieniczne i ekologiczne, ale również wygoda użytkowania - kosmetyk można aplikować z butelki nawet trzymając ją do góry dnem. Każdy zna to irytujące uczucie, gdy w opakowaniu pozostaje jeszcze wiele kosmetyku, którego nie można wydobyć bez rozcinania. Dzięki zastosowaniu butelek airless ten problem odchodzi w zapomnienie - dzięki wydajnej pompce cała emulsja zostaje wykorzystana.

Butelki airless polecane są do salonów kosmetycznych, w których z kosmetyków korzysta wiele różnych osób, ale również do użytku domowego. Są nieocenione w przypadku produktów naturalnych, które wymagają np. trzymania ich w lodówce. Każdy producent kosmetyków powinien zadbać nie tylko o odpowiedni skład swoich produktów, ale również o opakowanie, które zapewni najwyższą jakość przez cały okres użytkowania, a jednocześnie będzie ono atrakcyjne i zachęcające do zakupu. Hurtownia opakowań dla kosmetyki Meping to gwarancja wyboru takich opakowań, których producent przykłada wielką uwagę do najwyższej jakości, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a my dołożymy wszelkich starań, aby opakowania spełniały Państwa oczekiwania.

na stronę