Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Butelki i buteleczki PE do kosmetyków jednościankowe

Opakowania na kosmetyki powinny być przede wszystkim szczelne i funkcjonalne. Dobrze, by charakteryzowały się również poręcznym kształtem. Takie są buteleczki z tworzywa sztucznego naszej produkcji. Oferujemy niezwykle szeroki wybór pod względem formy, pojemności i metody aplikacji. Nasze opakowania są niezwykle odporne i chronią zawartość przed wydostaniem się na zewnątrz. Są również łatwe w użytkowaniu.

Nasze buteleczki do kosmetyków dostępne są w różnych pojemnościach. Każdy znajdzie tu potrzebne opakowanie, niezależnie czy mieści ono 7ml, 12ml, 30ml, czy 100ml danego specyfiku. Buteleczki różnią się pod względem mechanizmu ich otwierania. Do wyboru: tradycyjna nakrętka, nakrętka z pierścieniem gwarancyjnym, nakrętka z aplikatorem, bądź otwarcie z pompką talerzykową. Dużą popularnością w naszej ofercie cieszą się butelki PE do kosmetyków. Charakteryzują się one prostotą i funkcjonalnością. Sprzedajemy również butelki PET do wód perfumowanych bądź innych sprayów. Wyróżniają się one ciekawym wyglądem. Dostępne są w różnych kolorach i kształtach, bez problemu połączyć można dany produkt z opakowaniem, tak, by razem tworzyli oni spójną całość, również w marketingowym aspekcie.

W zasięgu poszukiwań niektórych osób będzie zwyczajna buteleczka 20ml, inni z kolei potrzebują elegancką butelkę PET z aplikatorem PP. Szeroka oferta naszego sklepu sprawia, że każdy znajdzie to, czego szuka. Nasze opakowania będą nadawać się dla kremów, perfum, sprayów, lakierów, olejków, podkładów i wielu innych substancji. Są one proste w obsłudze, a jednocześnie gwarantują szczelność. Buteleczki dostępne są w wersjach tradycyjnych, użytkowych bądź w wersjach ekskluzywnych i pięknych wizualnie. Produkty dostępne są na zamówienie, nawet w dużych ilościach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Każda butelka jest dokładnie opisana pod względem objętości, materiału, wysokości i szerokości, a także ceny, która jest bardzo atrakcyjna. Wszystkie te informacje każdorazowo ilustrowane są fotografią opakowania.

na stronę