Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Butelki i buteleczki szklane do kosmetyków

Szklane butelki są wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu, w tym w branży kosmetycznej. Jako opakowania zapewniają odpowiednie przechowywanie różnych środków pielęgnacyjnych. Muszą być zaprojektowane w taki sposób, by jak najpełniej spełniały swoją funkcję użytkową i były wygodne w aplikacji. Dlatego tak ważny jest ich kolor, kształt, rozmiar i tworzywo, z których zostały wykonane.

Meping jest firmą, która specjalizuje się w imporcie i sprzedaży różnorodnych opakowań i akcesoriów, takich jak butelki, słoiki, pompki i nakrętki, eleganckich słoiczków na kosmetyki kolorowe, roll-onów i deo-sticków. Szklane butelki do kosmetyków wyprodukowane są przez znane i cenione firmy, zarówno europejskie, jak i pochodzące z Dalekiego Wschodu. Producent, który nas zaopatruje, gwarantuje wysoką jakość oferowanego asortymentu, który jest trwały i bezpieczny dla przechowywanych kosmetyków.

Butelki i buteleczki szklane do nowoczesne opakowania, które spełniają wszystkie, wymagane standardy. Wykonane w różnych pojemnościach i kształtach są w pełni dostosowane do potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się zarówno butelki z ciemnego szkła, jak i bezbarwne ze srebrnym kołnierzem, malowane na kolor perłowy, biały, frostowane, porcelanowe, fiolki bezbarwne z zatyczkami naturalnymi lub czarnymi, które dostępne w różnych kształtach i kolorystyce. Dodatkowo proponujemy bardzo duży wybór nakrętek, pompek i rozpylaczy. Dla naszych klientów, działających w branży kosmetycznej, wciąż rozszerzamy ofertę o nowe produkty, które można zakupić poprzez prowadzony przez nas sklep internetowy. Proponujemy wygodne zakupy online, których mogą dokonać zarówno klienci indywidualni, jak i hurtowi. Minimalna ilość zamówienia to pojedyncze opakowanie.

Szklane buteleczki to niezbędny asortyment do profesjonalnego pakowania preparatów kosmetycznych. Producenci z różnych branż, którzy dokonają u nas zakupów mogą liczyć nie tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów, ale i na fachową i kompetentną obsługę.

na stronę