O nas

MEPING jest dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku, której działanie opiera się na imporcie i dystrybucji szerokiej gamy opakowań i produktów stosowanych w przemyśle kosmetycznym oraz farmaceutycznym.

Mając na uwadze zmieniające się trendy oraz pragnąc sprostać Państwa oczekiwaniom, od kilkunastu lat utrzymujemy kontakty z renomowanymi producentami europejskimi i dalekowschodnimi, dzięki czemu możemy zaoferować bardzo duży wybór doskonałej jakości opakowań do kosmetyki kolorowej i pielęgnacyjnej z materiałów takich jak: akryl, aluminiumPCTA, PCTG, PETG, Glass Polymer, szkło, PS, PP czy SAN.

Konsekwencją naszych działań i kontaktów jest sukcesywnie rozszerzająca się oferta produktowa, a także prężnie rozwijający się sklep internetowy. Wszystko po to, by ułatwić i usprawnić współpracę na linii KLIENT MEPING.

W trosce o Państwa zadowolenie, Dział Kontroli Jakości w naszej firmie efektywnie inicjuje działania optymalizujące, korygujące i zapobiegawcze, trzymając pieczę nad tym, by sprzedawane przez nas opakowania spełniały wszystkie oczekiwania Klienta

Część z przedstawianych na naszej stronie produktów znajduje się w naszej stałej ofercie i są one sprzedawane w ilościach detalicznych oraz hurtowych (minimalną ilością jest jedno opakowanie zbiorcze).
Pozostałe produkty (wszystkie te, przy których nie znajdą Państwo ceny) sprowadzamy na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producentów opakowań.

Z naszymi opakowaniami Państwa produkt zyska nową jakość!