Baza wiedzy

Jak i w czym przechowywać perfumy?

today

Czy jesteś świadoma, że ciepło i para wodna mogą przyczynić się do psucia perfum? Ma to związek z szybszym ulatnianiem się olejków eterycznych. Gdzie je zatem przechować? Optymalne jest miejsce chłodne, zacienione i suche. Czym jeszcze należy się sugerować, by jak najdłużej cieszyć się intensywnym zapachem?

Do czego wykorzystać szklane fiolki?

today

Drobne, szklane buteleczki przede wszystkim kojarzą się z przemysłem kosmetycznym lub farmaceutycznym. Eleganckie i praktyczne, są pozornie banalne, a jednak tak bardzo potrzebne.

Atomizer czy korek - jakie zamknięcie do butelek perfumeryjnych wybrać?

today

Wybierając idealne dla siebie, bądź partnerki, perfumy rzadko zwracamy uwagę na walory inne niż zapach i estetyka opakowania. W końcu to szklane butelki na perfumy zawierają najwięcej wzorów i zdobień, którymi tak szeroko kuszą klientów na całym świecie.

Jak zabezpieczyć opakowania kosmetyczne przed uszkodzeniem podczas transportu?

today

Kosmetyki i perfumy są produktami szczególnie problematycznymi, jeśli chodzi o ich transport. Mogą bowiem ulec łatwemu uszkodzeniu, stąd tak ważne jest ich prawidłowe zabezpieczenie.

Jak wybrać odpowiednie opakowania kosmetyczne dla swojej marki?

today

Dla wielu klientów opakowanie produktu ma większe znaczenie niż jego zawartość. Konsumenci często kierują się wyglądem opakowania kosmetycznego, dlatego warto zadbać o to, aby pojemnik na krem, szampon, czy żel był funkcjonalny oraz estetyczny. Zobacz, jak wybrać opakowanie kosmetyczne, które pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej marki.

Przydatność kosmetycznych pompek dozujących

today

Zabiegi pielęgnacyjne to ważna sfera życia człowieka. Codziennie używamy szamponów, mleczek, balsamów do ciała, lotionów, mgiełek zapachowych. Chcemy komfortowych w użytkowaniu opakowań, które będą dozowały precyzyjnie i zapewnią najwyższy poziom higieny.

W jakim opakowaniu umieścić krem do twarzy?

today

Kosmetyki stały się nieodłączną częścią życia każdego człowieka. Kremy do twarzy, balsamy lub zestawy do makijażu wymagają odpowiednio dobranych opakowań, które zagwarantują im bezpieczny transport oraz estetyczny wygląd na półkach sklepowych.

Metalizacja opakowań kosmetycznych - co warto wiedzieć

today

Metalizacja to, obok malowania, jedna z najczęściej stosowanych metod zdobienia opakowań wykonanych z tworzyw sztucznych, która pozwala na uzyskanie efektu idealnie gładkiej powłoki o połysku wypolerowanego metalu.

Zastosowanie pipety kosmetycznej

today

Pipety szklane najczęściej kojarzone były niegdyś jako element wyposażenia laboratoriów. Obecnie buteleczki z zakraplaczem z pipetą szklaną stanową dynamicznie rosnący segment rynku opakowań kosmetycznych i produktów farmaceutycznych.

Słoiki kosmetyczne z termosem — jakie mają cechy i gdzie się przydają?

today

Słoiki kosmetyczne z termosem to uniwersalny rodzaj opakowania, który idealnie sprawdzi się do przechowywania kosmetyków o właściwościach pielęgnacyjnych. Co je wyróżnia i jak możne je wykorzystać? Na te pytania postaramy się dzisiaj odpowiedzieć.