+48 22 855 75 99 Zadzwoń
Filtrowanie

Pompki do pudrów:

Kosmetyczne dozowniki i pompki do pudrów

Kosmetyka, to coś więcej, niż tylko dobór odpowiednich preparatów do pielęgnacji skóry. To przede wszystkim stawianie na ciągłe innowacje i rozwój, chociażby poprzez wdrażanie zupełnie nowych, funkcjonalnych rozwiązań. Czymś takim z pewnością będzie znajdujący się w naszej ofercie wygodny dozownik do pudru. Co warto wiedzieć na jego temat?

Jest 1 produkt.

Układ:
Strona: 1 z 1
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kod: #-BO213+PP02s110p2-#-19
Butelka okrągła PET/ALU z pompką PP do pudru

Kod: #-BO213+PP02s110p2-#-19

Produkt dostępny na zamówienie

Niedostępny w stałej ofercie magazynowej

  • Zapytania

Czas postawić na wygodę!

Każda, dostępna w naszej ofercie pompka do pudru, to - w połączeniu z ergonomiczną butelką - zestaw, dzięki któremu dozowanie środków kosmetycznych będzie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze. W skład prezentowanych zestawów wchodzi okrągła butelka o pojemności nominalnej 35, 50 lub 60 ml, która połączona jest z pompką za pomocą gwintu 24/400. Obydwa elementy wykonano z politereftalanu etylenu (PET), aluminium i wielu innych, funkcjonalnych materiałów, które charakteryzują się dużą wytrzymałością. Każde z tych tworzyw wyróżnia się specyficznymi właściwościami, które przedkładają się na niezawodność dostępnych w naszej ofercie zestawów.

Funkcjonalne, kosmetyczne dzieło sztuki

Kto powiedział, że butelka i pompka do pudrów nie mogą wyróżniać się na tle innych produktów kosmetycznych? Niezależnie od wybranego przez Państwa modelu, oferujemy możliwość oksydacji elementów aluminiowych, dzięki której zyskają one zupełnie nowy, odnowiony wygląd. Co więcej, zapewniamy również opcję malowania i nadruku, dzięki którym wybrany zestaw nabierze jeszcze głębszego, bo artystycznego wymiaru. Istnieje również możliwość metalizacji wybranych elementów zestawu. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących realizowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie!

Personalizowana oferta na specjalne zamówienie

Każda pompka kosmetyczna do pudru, która wchodzi w skład naszego asortymentu, jest produktem dostępnym na zamówienie. Tak wyspecjalizowany model sprzedaży, pozwala nam skuteczniej personalizować Państwa zamówienia, dzięki czemu możemy trafniej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do przeanalizowania naszej oferty!