Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Butelki

Butelki posiadają szerokie zastosowanie w przemyśle kosmetycznym. Służą nie tylko jako opakowanie, ale również ich konkretny kształt optymalizuje przechowywanie, a także umożliwia wygodne stosowanie produktów kosmetycznych.

Konkretna kolorystyka, kształt i materiał budują wizerunek marki, która decyduje się na wykorzystanie konkretnego modelu. Dlatego tak ważny jest trafny wybór właściwego opakowania.

Firma MEPING, mając na uwadze powyższe, stale rozszerza asortyment, który stanowią butelki aluminiowe, szklane oraz plastikowe w szerokim zakresie kolorystycznym oraz pojemnościowym (1 – 1000 ml).

Wysoka jakość i ich mnogość w ofercie stanowi o tym, że nasze butelki są wykorzystywane nie tylko jako opakowania kosmetyczne, ale sprawdzają się również w innych gałęziach przemysłu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Chcesz sprawdzić czy nasze butelki sprawdzą się jako opakowanie Twojego produktu? Zamów próbkę i przetestuj ją.

Część z przedstawianych na naszej stronie produktów znajduje się w stałej ofercie sklepu. Pozostałe produkty (wszystkie te, przy których nie znajdą Państwo ceny) sprowadzamy na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producentów opakowań.

na stronę