Wielkość / objętość towaru
Gwint
Czy towar posiada termos

Słoiki

Kształt słoików proponowanych przez naszą firmę ogranicza jedynie wyobraźnia producenta i potrzeby klientów. Szeroki wybór materiałów z jakich wykonywane są opakowania oraz ich wielkość prowokuje ich wykorzystanie. Małe słoiki (ok. 3 ml) stosowane są do pakowania próbek kosmetyków, nieco większe (15 -50 ml) do pakowania pełnowymiarowego produktu np. kosmetyki pielęgnacyjne/kremy. Większe pojemności (200 ml) wykorzystywane są do przechowywania masek czy też balsamów.

Czy tylko przemysł kosmetyczny korzysta z ze słoików znajdujących się w naszej ofercie? Oczywiście, że NIE. Wybór odpowiedniego materiału, z którego wykonane jest opakowanie, warunkuje jego wykorzystanie. W słoiku aluminiowym dobrze się będzie prezentowała nie tylko maść, ale również zapachowa świeca czy nawet aromatyczna herbata.

Czy tylko szklany słoik sprawi, że Państwa produkt będzie się prezentował dobrze? Zdecydowanie nie! Słoiki wykonane z dobrej jakości materiałów, „ubrane” w odpowiedni kolor i szatę graficzną sprawią, że produkt zyska nową jakość.

Chcesz sprawdzić czy nasze butelki sprawdzą się jako opakowanie Twojego produktu? Zamów próbkę i przetestuj ją.

Część z przedstawianych na naszej stronie produktów znajduje się w stałej ofercie sklepu. Pozostałe produkty (wszystkie te, przy których nie znajdą Państwo ceny) sprowadzamy na indywidualne zamówienie bezpośrednio od producentów opakowań.

na stronę