Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Grube słoiki kosmetyczne

Słoik to popularne opakowanie stosowane w produkcji kosmetyków. Prezentuje się on bardzo elegancko pod względem wizualnym. Jednocześnie zapewnia szczelność. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, nie ulega odkształceniom. W naszej ofercie znajdują się grube słoiki kosmetyczne o różnych objętościach, kolorach i kształtach. Dzięki temu producenci bez problemu znajdą odpowiednie dla nich opakowania. Po słoiki chętnie sięgają również osoby prywatne, które same przygotowują dla siebie kosmetyki.

Nasz sklep oferuje grube słoiki kosmetyczne do kremów. Prezentują się one nienagannie pod względem wizualnym. Jest to idealny wybór dla producentów kosmetyków, którzy poprzez estetyczne opakowanie chcieli podkreślić jakość ich produktów. Znajdujące się w nich kosmetyki skutecznie będą chronione przed działaniem czynników zewnętrznych. Osoby, które same produkują kosmetyki w zaciszu domowym, chętnie sięgają po słoiki z termosem, które pozwalają na utrzymanie kremu w odpowiedniej temperaturze. W naszym sklepie internetowym można zakupić także słoiki akrylowe. Prezentują się one bardzo elegancko.

Wszystkie nasze słoiki wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Producent postawił również na komfort użytkowania i ich funkcjonalność. Bez trudu wydobyć można z nich potrzebą ilość danego kosmetyku. Słoiki mogą być przezroczyste lub kolorowe. Dostępne są w różnych kształtach: okrągłym, kwadratowym, podłużnym, czy stożkowym. Część modeli posiada specjalną pompkę, która ułatwia aplikację danego specyfiku. Niektóre ze słoików mają klasyczny wygląd, podczas gdy reszta zaskakuje ciekawym designem. Niewątpliwie każda osoba znajdzie w naszej ofercie opakowania, które będą odpowiadać jej potrzebom i oczekiwaniom. Producent słoików zadbał o każdy detal i solidność wykonania. Dostarczymy każdą ilość słoików - wystarczy się z nami skontaktować i złożyć zamówienie. Zapraszamy do współpracy!

na stronę