Wielkość / objętość towaru
Czy towar posiada termos

Słoiki kosmetyczne kwadratowe lub okrągłe z termosem

Oferujemy szeroki wybór słoiczków z termosem. Wykonane zostały one z takich materiałów jak szkło, aluminium, polipropylen. Charakteryzują się niezwykłą trwałością i skutecznie chronią zawartość przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Dużą uwagę zwróciliśmy na nakrętki. W efekcie zapewniają one solidną ochronę dla znajdującej się wewnątrz substancji. Równocześnie słoiczki są bardzo komfortowe w użyciu i cechują się dużą funkcjonalnością.

Każdy nasz słoiczek z termosem jest nieco inny. Opakowania dostępne są w różnych kolorach m.in. białym, czarnym, srebrnym, złotym, różowym. Zapewniamy również szeroki wybór w kwestii ich pojemności. Różnią się one także kształtem. Dużą popularnością cieszy się słoiczek kwadratowy z termosem. Ma on niezwykle elegancki charakter i świetnie prezentuje się na półce. Często wybierany jest również słoik okrągły z termosem. W naszej ofercie znajdują się też słoiczki o kształtach bardziej wyszukanych m.in. opakowanie stożkowe bądź w formie kuli. Niektóre opakowania zawierają ciekawe zdobienia i wzory.

Każdy nasz słoik kosmetyczny z termosem prezentuje się nienagannie pod względem wizualnym. Szeroki wybór umożliwia dobranie opakowania według oczekiwań i potrzeb klienta. Jako uznany dystrybutor opakowań dla przemysłu kosmetycznego stawiamy na jakość wykonania, funkcjonalność oraz użyteczność słoiczków i buteleczek.

W naszym sklepie znaleźć można najróżniejsze słoiczki. Jedne z nich mają standardowy wygląd, podczas gdy inne zachwycają swoim designerskim stylem. Słoiczek można idealnie dobrać pod sprzedawany produkt, a także wizerunek firmy. Nasze opakowania cieszą się dużym uniwersalizmem. Wiele z nich można pomalować, bez problemu umieścić można na nich nadruk. Słoiczki z termosem będę się wyróżniać i przyciągać wzrok, a także zapewnią komfort użytkowania.

na stronę