Atomizery

W przemyśle kosmetycznym często stosuje się butelki z atomizerami. Atomizer to specjalna końcówka, która umożliwia równomierne rozpylanie drobinek cieszy w powietrzu. Jej zadaniem jest zmiana substancji ciekłej w aerozol. Dzięki temu, produkt w optymalnej formie nanoszony jest na skórę bądź włosy. Atomizery wykorzystuje się również do rozpylania substancji zapachowych, bądź olejów w pomieszczeniach. Mają one szerokie zastosowanie i są bardzo funkcjonalne. Nasz sklep oferuje szeroki wybór atomizerów. U nas można zakupić tego typu pompki w komplecie z nasadką z tworzywa lub aluminium, dzięki czemu substancja nie zostanie rozpylona przypadkowo. Atomizery są solidne i trwałe. Nie zacinają się. Mechanizm działa lekko i bez problemu. Pompki zapewniają wysoką funkcjonalność oraz komfort użytkowania.

W naszej ofercie dostępne są różne atomizery: aluminiowy bądź wykonany z polipropylenu (PP). Bogata kolorystyka: atomizer może być złoty, srebrny, czarny, biały, niebieski, różowy, bądź zielony. Do wyboru gładki bądź ryflowany. Poszczególne pompki zawierają nasadkę. Duży wybór pod względem długości rurki, gwintu i innych parametrów. Dzięki naszej szerokiej ofercie, każdy klient znajdzie u nas odpowiedni atomizer, który spełni konkretne oczekiwania.

Oferowane przez nas atomizery są godne polecenia z kilku powodów. Po pierwsze, nienagannie prezentują się pod względem wizualnym, pięknie komponować się będą zwłaszcza z wyszukaną buteleczką perfum. Po drugie, są funkcjonalne i łatwe w użytkowaniu, a ich mechanizm działa bez zarzutu. Są łatwe do zamontowania. Chronią przed przypadkowym rozpyleniem substancji. Sprawią, że zużycie produktu jest optymalne, co świadczy o wydajności, a to z kolei docenią klienci danej marki kosmetyków. Zapraszamy do zakupów wszystkich producentów, którzy potrzebują atomizerów do rozpylania perfum bądź innych substancji. Produkt wysyłany jest również na zamówienie, nawet w bardzo dużej ilości.

na stronę